Stropní LED svítidlo XILO 9W/100-240V - Redo 90343
Kód: REDO 90343Detailní popis produktu
XILO — Elegantní venkovní svítidlo, které přináší čisté, neutrální světlo kamkoliv na vaši terasu či do zahrady. XILO je kompaktní stropní svítidlo navržené speciálně pro venkovní prostory. Díky ochranné třídě IP54 bez obav zvládne déšť, rosou i příslušné vlhkosti — klidně ho umístíte na krytou terasu, pergolu nebo nad vchodové dveře. Hliníkový korpus v tmavě hnědém provedení vypadá nenápadně a elegantně, zatímco skleněný difuzor rozptyluje světlo rovnoměrně do celého prostoru. NDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681115748 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hmotnost (kg): | 0,485 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 100-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 80mm |
| Světelný tok: | 756lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 4000K |
| Úhel záření: | 18 |
| Výkon (W): | 9W |
| Výška: | 110mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
