Stolní lampa ASTRID 1xE27/42W/220-240V - Redo 01-1178
Kód: REDO 01-1178Detailní popis produktu
ASTRID — stolní lampa, která spojuje minimalistický design s nádechem luxusu. Astrid je ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny, kde potřebuješ tlumenější, příjemné světlo. Chromovaný kov a průsvitné skleněné prvky vytváří jemný lesk, který dodá každému prostoru na eleganci. Stříbrné látkové stínidlo pak jemně filtruje světlo a vytváří útulnou atmosféru. Jde o klasický design, který se vejde do moderních i tradičnějších interiérů. Stylová kombinace chDoplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| EAN: | 6421681067979 |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost (kg): | 1,4 kg |
| Max. příkon (W): | 42W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov,sklo,tkanina |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 200mm |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 360mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
