Stolní lampa BERRY 1xE27/42W/230V
Kód: REDO 01-2280Detailní popis produktu
BERRY — elegantní stolní lampa, která přináší do interiéru teplé zlaté světlo a sofistikovaný styl. BERRY je ideální do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny, kde chceš vytvořit příjemnou a klidnou atmosféru. Opálové sklo jemně rozptyluje světlo a vytváří měkké, neunavující osvětlení. Jednoduchý design s kovovou strukturou se zlatým leskem se hodí do moderních i klasičtějších interiérů, a kdykoliv potřebuješ změnit žárovku, jednoduše si ji dosadíš do patice E27. OpálDoplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| EAN: | 6421681098492 |
| Barva: | Bílá |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 230V |
| Patice: | |
| Průměr: | 200mm |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 250mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | NE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
