Stolní lampa BERRY 1xE27/42W/230V
Kód: REDO 01-2281Detailní popis produktu
BERRY — Elegantní stolní lampa, která přináší soft glamour do každého pokoje. Kouřově šedé sklo a lesklý chrom tvoří sofistikovanou kombinaci, která vypadá luxusně a zároveň přirozeně. Svítidlo se skvěle hodí na noční stolek v ložnici, do obývacího pokoje nebo na pracovní stůl v pracovně. Vytvoří příjemné, měkké světlo, které vás nebude oslepovat. Krásný kouřově šedý difúzor — světlo je jemné a rozptýlené, bez problémů se zrakům Kompaktní rozměry (200 mm průměrDoplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| EAN: | 6421681098508 |
| Barva: | Chrom |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | sklo |
| Napájecí napětí (V): | 230V |
| Patice: | |
| Průměr: | 200mm |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 250mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | NE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
