Svítidlo LED OMEO 5,5W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-2212Detailní popis produktu
OMEO — stolní lampa, která se přizpůsobí vašim potřebám a náladě. OMEO je osvědčená volba do ložnice, pracovny nebo obývacího pokoje. Jednoduchým stisknutím vypínače si zvolíte ideální intenzitu světla — od útulného večerního svitu po jasné pracovní osvětlení. Kombinace bílého ABS a hliníku s matným povrchem působí moderně a elegantně, a když si rozsvítíte difúzor ze saténového polykarbonátu, vytvoří příjemné, měkké světlo bez ostré stíny. Tři varianty teploty — tepláDoplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| EAN: | 6421681096399 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Funkce: | ovládání barev |
| Hloubka: | 408mm |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 465lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000-6500 K |
| Výkon (W): | 5,5W |
| Výška: | 430mm |
| Šířka: | 11mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
