Stolní lampa SHADOW 1xE14/28W/220-240V - Redo 01-2119
Kód: REDO 01-2119Detailní popis produktu
SHADOW — Minimalistická stolní lampa, která přináší měkké, rozptýlené světlo do vašeho interiéru. SHADOW je skvělá volba do obývacího pokoje, ložnice, pracovny nebo haly. Její elegantní bílá kovová konstrukce se bez problémů vejde kamkoli — ať už ji postavíte na psací stůl, noční stolek nebo příborník. Difúzor jemně rozprostírá světlo a vytváří příjemnou atmosféru, která nebude nikoho osleňovat. Stylově se hodí jak do moderního, tak skandinávského nebo minimalistického interiéru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| EAN: | 6421681094692 |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost (kg): | 0,22 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E14 |
| Průměr: | 100mm |
| Výkon (W): | 28W |
| Výška: | 200mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
