Stolní lampa SHADOW 1xE14/28W/220-240V - Redo 01-2120
Kód: REDO 01-2120Detailní popis produktu
SHADOW — Kompaktní stolní lampa s přirozeným měděným leskem, která přinese teplý a útulný nádech do vašeho pokoje. Elegantní kovová konstrukce s průměrem pouhých 100 mm se vejde na noční stolek, psací stůl i úzkou polici. Svítidlo se hodí do ložnice, obývacího pokoje nebo pracovny, kde vytvoří příjemné a kofortní osvětlení. Elegantní medená barva ladí s moderním i klasickým interiérem a díky patici E14 můžete zvolit kteroukoliv žárovku podle svých potřeb. Kompaktní deDoplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| EAN: | 6421681094715 |
| Barva: | Měděná |
| Hmotnost (kg): | 0,22 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E14 |
| Průměr: | 100mm |
| Výkon (W): | 28W |
| Výška: | 200mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
