Stolní lampa SHADOW 1xE14/28W/220-240V - Redo 01-2122
Kód: REDO 01-2122Detailní popis produktu
SHADOW — elegantní stolní lampa, která přinese do vašeho pokoje moderní minimalistický styl. SHADOW je chytře navržená stolní lampa, která se perfektně hodí do pracovny, ložnice nebo do obývacího pokoje. Díky kompaktní velikosti se vejde na jakoukoli pracovní desku nebo noční stolek. Černá kovová konstrukce s jemným designem vyzařuje sofistikovanost a pasuje k různým interierovým stylům – od skandinávského až po průmyslový design. Kompaktní rozměry (výška 200 mm, průmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| EAN: | 6421681094722 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost (kg): | 0,22 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E14 |
| Průměr: | 100mm |
| Výkon (W): | 28W |
| Výška: | 200mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
