Stolní LED lampa SINTRA 12W/220-240V - Redo 01-1479
Kód: REDO 01-1479Detailní popis produktu
SINTRA — elegantní stolní lampa, která přinese teplé a útulné světlo do každého interiéru. Kompaktní svítidlo se hodí na psací stůl, noční stolek nebo polički v obývacím pokoji. Matně bílé tělo s opalovým difuzorem vyzařuje příjemné teplé světlo o teplotě 3000K, které není nikdy agresivní a vytváří přátelskou atmosféru. Integrovaný LED zdroj vám zaručí dlouhodobý provoz bez starostí o výměnu žárovky. Teplé světlo (3000K) — perfektní pro relaxaci a práci, bez rušivéhoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| EAN: | 6421681094968 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 60mm |
| Hmotnost (kg): | 1,1 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 705lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 12W |
| Výška: | 255mm |
| Šířka: | 210mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
