Stropní svítidlo CAMEO 1xGU10/3x35W/220-240V - Redo 04-473
Kód: REDO 04-473Detailní popis produktu
CAMEO — Minimalističtické stropní svítidlo, které svým čistým designem zkrášlí jakýkoliv interiér. CAMEO je ideální volbou do obývacího pokoje, chodby nebo ložnice, kde vytvoří moderní, vzdušnou atmosféru. Kompaktní rozměry a matně bílý lak v kombinaci s litinovým tělem dodávají svítidlu čistý a nadčasový vzhled. Svítidlo je připraveno pro tři halogenové žárovky GU10, takže si můžeš intenzitu světla přesně upravit podle svých potřeb. Odolný litý hliník elektrostatickyDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681078098 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 450mm |
| Hloubka: | 105mm |
| Hmotnost (kg): | 1,6 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Průměr: | 60mm |
| Tvar svítidla: | obdélníkové |
| Výkon (W): | 3x35W |
| Výška: | 94mm |
| Šířka: | 450mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
