Stropní svítidlo CAMEO 1xGU10/3x35W/220-240V - Redo 04-474
Kód: REDO 04-474Detailní popis produktu
CAMEO — Minimalistická stropní lampa s trojnásobnou silou světla, která váš interiér vybavuje stylem a funkcionalitou. CAMEO je stylová volba do obývacího pokoje, ložnice, pracovny nebo chodby. Konstruktivní design z matně černého litého hliníku si hravě poradí s moderním i klasičtějším nábytkem. Můžete si vybrat své ulubené žárovky GU10 a vytvořit přesně takové světlo, jaké potřebujete — ať už teplé a útulné, nebo svěží a soustředěné. Três nezávislé světelné zdroje —Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681078104 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 450mm |
| Hloubka: | 105mm |
| Hmotnost (kg): | 1,6 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Průměr: | 60mm |
| Tvar svítidla: | obdélníkové |
| Výkon (W): | 3x35W |
| Výška: | 94mm |
| Šířka: | 450mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
