Stropní LED svítidlo MT 142 3W/220-240V - Redo 70368
Kód: REDO 70368Detailní popis produktu
MT 142 — Malé, elegantní stropní svítidlo, které vám přinese čisté, pracovní světlo přesně tam, kde ho potřebujete. Svítidlo se hodí do kuchyně, pracovny, kanceláře nebo jakéhokoli menšího prostoru, kde oceníte jasné, soustředěné osvětlení. Neutrální bílá barva světla (4000K) vám zajistí přirozené, neúnavné světlo bez zbytečných teplot. Můžete si vybrat mezi zapuštěnou i povrchovou montáží — podle toho, co vám více vyhovuje. Kompaktní rozměry a elegantní hliníkový design s polykaDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681079989 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hmotnost (kg): | 0,14 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 70mm |
| Světelný tok: | 204lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 3W |
| Výška: | 114mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Technologie: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
