Stropní LED svítidlo MT 142 3W/220-240V - Redo 70369
Kód: REDO 70369Detailní popis produktu
MT 142 — Elegantní stropní LED bodovka, která vám přinese čisté, pracovní světlo přesně tam, kde ho potřebujete. Toto malé svítidlo se perfektně hodí do kuchyně, pracovny nebo kanceláře, kde oceníte jeho neutrální denní bílou — světlo 4000K vám pomůže soustředit se a jasně vidět, co děláte. Lesklý chróm elegantně zapadne do moderních interiérů a jeho kompaktní rozměry (pouze 70 mm v průměru) vám umožní jej diskrétně zapustit do stropu nebo přimontovat na povrch — volba je na vás.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681079996 |
| Barva: | Chrom |
| Barva světla: | 4000K |
| Hmotnost (kg): | 0,14 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 70mm |
| Světelný tok: | 204lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 3W |
| Výška: | 114mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Technologie: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
