Stropní LED svítidlo MT 142 3W/220-240V - Redo 70370
Kód: REDO 70370Detailní popis produktu
MT 142 — elegantní stropní LED svítidlo, které si najde místo kdekoliv, kde potřebuješ jasné, čisté světlo. Toto kompaktní svítidlo se hodí do kuchyně, kanceláře, obchodního prostoru nebo do jakéhokoliv místa, kde oceníš soustředěné pracovní osvětlení. Neutrální bílé světlo (4000K) ti poskytne dostatek jasu pro soustředění, aniž by tě unavovalo. Hliníková konstrukce v lesklé stříbrné barvě vyzní moderně a minimalisticky — prostě se vejde do skoro každého designu. FlexiDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681080008 |
| Barva: | Stříbrná |
| Barva světla: | 4000K |
| Hmotnost (kg): | 0,14 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 70mm |
| Světelný tok: | 204lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 3W |
| Výška: | 114mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Technologie: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
