Stropní LED svítidlo AMON 23W/220-240V - Redo 01-2181
Kód: REDO 01-2181Detailní popis produktu
AMON — Elegantní stropní svítidlo, které sluší každé místnosti a zvládá i vlhčí prostředí. AMON je praktické a stylové svítidlo se zdravou dávkou neutrálního bílého světla (4000K), které vám pomůže se soustředit a zároveň se dobře orientovat v prostoru. Hodí se do kuchyně, kanceláře, pracovny, ale bez problémů i do koupelny či na krytou terasu. Lesklý chrom a bílá kovová základna s opálovým difuzorem z PMMA vytvoří čistý, moderní vzhled bez ohledu na váš styl bydlení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681094302 |
| Barva: | Chrom |
| Barva světla: | 4000K |
| Hmotnost (kg): | 0,93 kg |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | kov, PMMA |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 385mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 1140lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 23W |
| Výška: | 77mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
