Stropní svítidlo AXIS 1xGU10/35W/220-240V - Redo 01-2143
Kód: REDO 01-2143Detailní popis produktu
AXIS — elegantní stropní svítidlo, které přináší minimalistický design do kteréhokoli interiéru. Toto svítidlo je perfektní do obývacího pokoje, ložnice, chodby nebo pracovny. Matně bílá hliníková konstrukce se elegantně vmísí do moderního i klasičtějšího prostředí a vytvoří příjemnou světelnou atmosféru. Díky patici GU10 si snadno zvolíš žárovku, která ti vyhovuje — teplou bílou pro útulnější náladu nebo neutrální bílou pro lepší soustředění. Minimalistický design v mDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681093435 |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost (kg): | 0,15 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Průměr: | 55,6mm |
| Výkon (W): | 35W |
| Výška: | 92mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
