Stropní svítidlo AXIS 1xGU10/35W/220-240V - Redo 01-2144
Kód: REDO 01-2144Detailní popis produktu
AXIS — minimalistické stropní svítidlo s elegantní matně černou povrchovou úpravou. AXIS je ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice, pracovny nebo chodby. Jeho čistý design se bez problémů vejde jak do moderních, tak klasických interiérů. Díky kompaktním rozměrům (průměr 55,6 mm, výška 92 mm) si najde své místo i v prostorách se skromným stropem. Svítidlo pracuje se žárovkami GU10, takže si můžeš vybrat právě takovou barvu a intenzitu světla, kterou potřebuješ. HliDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681093442 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost (kg): | 0,15 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Průměr: | 55,6mm |
| Výkon (W): | 35W |
| Výška: | 92mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
