Stropní svítidlo AXIS 1xGU10/35W/220-240V - Redo 01-2145
Kód: REDO 01-2145Detailní popis produktu
AXIS — Stylové stropní svítidlo se zlatým eloxovaným hliníkovým tělem, které se vpasuje do kteréhokoli interiéru. AXIS je skvělá volba do obývacího pokoje, ložnice, pracovny nebo chodby. Jemný zlatý nádech mu dává jistý lesk a eleganci, aniž by působil přepychově. Vypínací spoj zajistí bezproblémové instalace, a protože si zvolíte vlastní žárovku GU10, můžete si nastavit přesně takové světlo, jaké potřebujete — ať už teplé a útulné, nebo čistší a jasnější. Matná zlatáDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681093459 |
| Barva: | Zlatá |
| Hmotnost (kg): | 0,15 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Průměr: | 55,6mm |
| Výkon (W): | 35W |
| Výška: | 92mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
