Stropní svítidlo AXIS 1xGU10/35W/220-240V - Redo 01-2149
Kód: REDO 01-2149Detailní popis produktu
AXIS — Zlaté stropní svítidlo s elegantním minimalistickým designem, které přinese teplo a sofistikovanost do kteréhokoliv pokoje. AXIS je kompaktní stropní svítidlo vyrobené z matné zlatě eloxované hliníkové oceli. Perfektně se hodí do moderního obývacího pokoje, ložnice, pracovny nebo elegantní chodby. Svítidlo vytvoří příjemnou a útulnou atmosféru, kterou si můžeš sám přizpůsobit volbou žárovky podle potřeby — ať už chceš teplé útulné světlo, nebo ledvěji a čistější variantu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681093497 |
| Barva: | Zlatá |
| Hmotnost (kg): | 0,14 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Průměr: | 55,6mm |
| Výkon (W): | 35W |
| Výška: | 103,5mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
