Stropní svítidlo AXIS 1xGU10/35W/220-240V - Redo 01-2155
Kód: REDO 01-2155Detailní popis produktu
AXIS — minimalistické stropní svítidlo s čistým designem, které se vejde do kteréhokoli pokoje. AXIS je univerzální pomocník do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně i pracovny. Díky matnému bílému hliníkovému tělu se vlídně zapojí do moderního i klasického interiéru. Žárovka GU10 ti dává volnost — vyberaš si přesně ten typ světla, jaký potřebuješ. Kompaktní rozměry a jednoduchý design znamenají, že se opravdu nebudete o svítidlo „hádat" — bude tam prostě patřit. Matná bíDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681093541 |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost (kg): | 0,24 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Průměr: | 55,6mm |
| Výkon (W): | 35W |
| Výška: | 220mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
