Stropní svítidlo AXIS 1xGU10/35W/220-240V - Redo 01-2156
Kód: REDO 01-2156Detailní popis produktu
AXIS — Minimalistické stropní svítidlo, které spojuje jednoduchý design s praktičností. AXIS je kompaktní stropní lampa, která se perfektně hodí do moderních obývacích pokojů, chodeb, pracoven nebo ložnic. Matná černá barva a jednoduché hliníkové těleso bez zbytečné výzdoby jej řadí mezi designové kousky, které zvýší kvalitu vašeho prostoru. Svítidlo má patici GU10, takže si můžete zvolit právě tu žárovku, která se vám líbí — ať už si přejete teplé příjemné světlo, nebo naopak stDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681093558 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost (kg): | 0,24 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Průměr: | 55,6mm |
| Výkon (W): | 35W |
| Výška: | 220mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
