Stropní svítidlo BERRY 1xE27/42W/230V
Kód: REDO 01-2278Detailní popis produktu
BERRY — stropní lampa s elegancí zlatého lesku a hebkým opálovým sklem. Všestranné svítidlo, které si najde místo v obývacím pokoji, ložnici nebo chodbě. Opálové sklo jemně rozptyluje světlo a vytváří v domě útulnou, teplou atmosféru. Svítidlo má jednoduchý, nadčasový design, který se vejde k jakémukoli interiéru — ať už máte klasický nebo moderní nábytek. Průměr pouze 200 mm — ideální velikost, která nezabírá moc místa a dobře vypadá i na menších stropech PřipDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681098478 |
| Barva: | Zlatá |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | sklo |
| Napájecí napětí (V): | 230V |
| Patice: | |
| Průměr: | 200mm |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 220mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | NE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
