Stropní svítidlo BERRY 1xE27/42W/230V
Kód: REDO 01-2279Detailní popis produktu
BERRY — moderní stropní svítidlo, které přináší do domova eleganci a jemné světlo. BERRY je ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo předsíně, kde chceš vytvořit útulnou a přitom stylovou atmosféru. Kouřově šedé sklo s lesklým chromem vykouzlí nadčasový designový prvek, který se hodí jak ke klasickému, tak k modernímu interiéru. Svítidlo bez zabudované žárovky ti dává volnost ve výběru světelného zdroje — zvol si teplou bílou pro romantické večery nebo neutrální bílou proDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681098485 |
| Barva: | Sklo |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | sklo |
| Napájecí napětí (V): | 230V |
| Patice: | |
| Průměr: | 200mm |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 220mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | NE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
