Stropní LED svítidlo ERIE 50W/220-240V
Kód: REDO 01-1681Detailní popis produktu
ERIE — Elegantní stropní svítidlo, které rozprostře teplé, příjemné světlo do každé místnosti. ERIE je stylové řešení pro obývací pokoj, ložnici, jídelnu nebo chodbu. Matně bílý kov s opalovým difúzorem vytvoří měkké, útulné osvětlení, které se hodí do prostorů, kde chceš bydlet s komfortem. Díky integrovaným LED diódám a teplé barvě světla 3000K si termostat životu — svítidlo svítí účinně a dlouhodobě bez starostí. Silný světelný výkon 3152 lm — osvítí pokoj rovnoměrnDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681077794 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 560mm |
| Světelný tok: | 3152lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 50W |
| Výška: | 92mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
