Stropní LED svítidlo ERIE 50W/220-240V
Kód: REDO 01-1682Detailní popis produktu
ERIE — elegantní stropní svítidlo s matně černou kovovou konstrukcí, které přinese do interiéru sofistikovanost i funkčnost. Toto svítidlo je ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo chodby, kde chceš vytvořit útulnou, příjemnou atmosféru. Teplé bílé světlo o teplotě 3000 K působí relaxačně a nezatěžuje oči, takže se dobře čte i odpočívá. Elegantní design s matně černým povrchováním se snadno začlení do moderních i klasičtějších interiérů. Integrované LED diodyDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681077800 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 560mm |
| Světelný tok: | 3152lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 50W |
| Výška: | 92mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
