Stropní svítidlo KOA 1xGU10/35W/220-240V - Redo 01-2163
Kód: REDO 01-2163Detailní popis produktu
KOA — Minimalistické stropní svítidlo, které přinese do vašeho interiéru jednoduchost a styl. Svítidlo KOA je perfektní volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo chodby. Matně bílá hliníková konstrukce se elegantně prolíná s moderním designem a nevtíravě se hodí k různým interiérům. Díky kompaktním rozměrům jej lze instalovat i v místnostech s nižšími stropy. Patří mezi osvědčené hráče, které trvale obstojí v denním provozu domácnosti. Minimalistický design v matně bíléDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681093626 |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost (kg): | 0,25 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Průměr: | 80mm |
| Výkon (W): | 35W |
| Výška: | 105mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
