Stropní svítidlo KOA 1xGU10/35W/220-240V - Redo 01-2164
Kód: REDO 01-2164Detailní popis produktu
KOA — Minimalistické stropní svítidlo s jemným leskem elegance. Matně bílá hliníková konstrukce s dekorativním zlatým kroužkem dodá vašemu obývacímu pokoji, ložnici nebo pracovně na psacím stole diskrétní lesk moderního designu. Kompaktní rozměry (80 mm průměru) ji vhodně umístíte i do menších prostor. Svítidlo si můžete přizpůsobit svojí představě — zvolte si žárovku GU10, která vám vyhovuje. Výraznout designu bez přehnání — matná bílá s elegantním zlatým detailem pasDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681093633 |
| Barva: | Zlatá |
| Hmotnost (kg): | 0,25 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Průměr: | 80mm |
| Výkon (W): | 35W |
| Výška: | 105mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
