Stropní svítidlo KOA 1xGU10/35W/220-240V - Redo 01-2165
Kód: REDO 01-2165Detailní popis produktu
KOA — minimalistické stropní svítidlo, které dodá vašemu interiéru sebevědomý moderní vzhled. Jde o koulek bez zbytečností: matně černý hliník s průměrem pouhých 80 mm se vejde téměř kamkoli – ať už do obývacího pokoje, ložnice, chodby nebo pracovny. Svítidlo si s paticí GU10 vezmeš si svou žárovku, takže si sám vyberete teplotu světla a sílu, která vám vyhovuje. Díky klasickému designu a kompaktním rozměrům si najde místo i v menších prostorách. Kompaktní rozměry (Ø 8Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681093640 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost (kg): | 0,25 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Průměr: | 80mm |
| Výkon (W): | 35W |
| Výška: | 105mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
