Stropní LED svítidlo MADISON 35W/220-240V
Kód: REDO 01-2039Detailní popis produktu
MADISON — Moderní stropní svítidlo s teplým zlatavým nádechem, které vytvoří v domě příjemnou a útulnou atmosféru. Elegantní stropní svítidlo se hodí do obývacího pokoje, ložnice, jídelny nebo společenských místností. Matná zlatá barva v kombinaci s průhlednými akrylovými difuzéry vytváří něco mezi dekorací a funkčním osvětlením. Teplé bílé světlo o teplotě 3000K vás obklopí přívětivou atmosférou, kterou si užijete večer i přes den. Integrované LED diody s příkonem pouDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681083924 |
| Barva: | Zlatá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 360mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 2448lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 36W |
| Výška: | 236mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
