Stropní LED svítidlo MADISON 35W/220-240V
Kód: REDO 01-2040Detailní popis produktu
MADISON — Elegantní stropní svítidlo s měděným leskem, které do každého pokoje přinese teplé, příjemné světlo. MADISON je ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo chodby, kde chceš vytvořit gemütní a relaxační atmosféru. Matná měděná barva hliníkové konstrukce skvěle kombinuje moderní design s klasickou elegancí. Integrované LED diody v teplé barvě 3000K (2448 lumenů) zajišťují dostatek světla bez agresivního efektu, přičemž čiré akrylové difuzéry světlo rozptylují rovnomDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681083900 |
| Barva: | Měděná |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 360mm |
| Světelný tok: | 2448lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 36W |
| Výška: | 236mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
