Stropní LED svítidlo MADISON 35W/220-240V
Kód: REDO 01-2041Detailní popis produktu
MADISON — elegantní stropní svítidlo, které vytvoří příjemnou, útulnou atmosféru v každém pokoji. Toto stylové svítidlo se perfektně hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo chodby, kde si užijete jeho teplého, příjemného světla. Matná černá konstrukce z eloxovaného hliníku s průhlednými akrylovými difuzéry vypadá moderně a čistě, a integrovaný LED zdroj vám zajistí spolehlivý chod bez starostí. Svítidlo je určené čistě do vnitřních prostor, kde vám nabídne výtečné světlo a dlouhouDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681083917 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 360mm |
| Světelný tok: | 2448lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 36W |
| Výška: | 236mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
