Stropní LED svítidlo MADISON 35W/220-240V
Kód: REDO 01-2042Detailní popis produktu
MADISON — Elegantní stropní svítidlo, které zaplaví váš pokoj teplým, příjemným světlem. Madison je ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny, kde chcete vytvořit útulnou atmosféru. Chrómovaný podstavec s hliníkovými trubkami v lesklém nebo matném provedení (měď, hnědá či černá) se vejde do moderního i klasičtějšího interiéru. Průsvitné akrylové difuzory jemně rozprostírají světlo, které nikdy nezabezpečí ostré stíny. Integrovaný LED zdroj — bez výměnyDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681083894 |
| Barva: | Stříbrná |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 360mm |
| Světelný tok: | 2448lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 36W |
| Výška: | 236mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
