Stropní svítidlo CR 27 1xGU5,3/50W/12V - Redo 70288
Kód: REDO 70288Detailní popis produktu
CR 27 — Stylové vestavné bodové svítidlo, které přidá vašemu interiéru lesk a sofistikovanost. Toto pevné vestavné svítidlo se chromovanou kovovou konstrukcí a krásnou krystalovou dekorací se hodí do obývacího pokoje, ložnice i chodby. Vytvoří v místnosti elegantní a přitom útulnou atmosféru, která potěší oko každého návštěvníka. Svítidlo je určeno pro halogénové nebo LED žárovky s paticí GU5,3 (12V), takže si snadno zvolíte požadovanou teplotu a jas světla. Krásný desDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681033264 |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost (kg): | 0,25 kg |
| Max. příkon (W): | 50W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov, křišťál |
| Napájecí napětí (V): | 12V |
| Patice: | GU5,3 |
| Průměr: | 95mm |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 50W |
| Výška: | 45mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
