Stropní LED svítidlo SINTRA 41W/220-240V - stmívatelné - Redo 01-2189
Kód: REDO 01-2189Detailní popis produktu
SINTRA — elegantní stropní svítidlo, které do vašeho domova přinese příjemné, útulné světlo a moderní vzhled. Tento matně bílý luminát se perfektně hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo předsíně, kde vytvoří vřelou a přátelskou atmosféru. Díky integrovanému LED zdroji a teplé bílé barvě světla (3000K) se stane přirozeným doplňkem jakéhokoli interiéru. Navíc můžete světlo jednoduše regulovat — stačí využít třístupňové stmívání a přizpůsobit si osvětlení svému náladu a činnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681094937 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 520mm |
| Hmotnost (kg): | 2 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Stmívatelné: | ANO |
| Světelný tok: | 2812lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 41W |
| Výška: | 180mm |
| Šířka: | 480mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
