Stropní LED svítidlo STRATOS 70W/220-240V - Redo 01-2335
Kód: REDO 01-2335Detailní popis produktu
STRATOS — stropní lampa s LED osvětlením a chytrým ovládáním, které vám dá plnou kontrolu nad světlem. STRATOS se hodí do obývacího pokoje, ložnice, kancelářské pracovny nebo chodby. Vytváří přívětivou atmosféru a přitom vám dává volnost měnit teplotu a intenzitu světla podle potřeby. Ať potřebujete teplé, útulné světlo k relaxaci nebo studené, čisté světlo pro lepší soustředění — zvládne to bez problémů. Nastavitelná teplota barev od teplé bílé (3000K) přes neutrálníDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681100331 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000/4000/6000K |
| Funkce: | ovládání barev |
| Hmotnost (kg): | 3,5 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov, metakrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 500mm |
| Světelný tok: | 5199lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 6000 K |
| Výkon (W): | 70W |
| Výška: | 54mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
