Stropní svítidlo TIMBER 2x42W/220-240V - Redo 01-1968
Kód: REDO 01-1968Detailní popis produktu
TIMBER — Elegantní stropní svítidlo s kombinací surového kovu a přírodního dubu, které do interiéru přináší minimalistický design s hřejivou dušší. TIMBER je svítidlo, které si připadá jako součást kvalitního nábytku. Kombinace matné černé oceli a přírodního bukového dřeva vytvoří v obývacím pokoji, ložnici nebo pracovně moderní útulnou atmosféru. Je to ideální volba pro ty, kdo chtějí v interiéru něco víc než jen svítidlo — chtějí designový doplněk. Přírodní materiályDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681082064 |
| Barva: | Dřevo světlé |
| Hloubka: | 150mm |
| Hmotnost (kg): | 2,2 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Výkon (W): | 2x42W |
| Výška: | 91mm |
| Šířka: | 567mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
