Stropní LED svítidlo UTO 6W/220-240V
Kód: REDO 01-1625Detailní popis produktu
UTO — elegantní stropní svítidlo, které vytvoří v každém pokoji útulnou a příjemnou atmosféru. Toto kompaktní LED svítidlo je navrženo pro obývací pokoj, ložnici, chodbu nebo pracovnu. Teplé bílé světlo o teplotě 3000 K vás obalí útulností, kterou potřebujete k odpočinku a relaxaci. Hliníkové tělo v matné bílé barvě se bez problémů zapojí do jakéhokoliv interiéru — jeho jednoduchá geometrie není rušivá a elegantně zapadne nad postel, do předsíně i nad pracovní stůl. InDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681078944 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 90mm |
| Světelný tok: | 432lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 6W |
| Výška: | 95mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
