Stropní LED svítidlo UTO 6W/220-240V
Kód: REDO 01-1626Detailní popis produktu
UTO — minimalistické stropní svítidlo, které vnese do vašeho domova čisté, útulné světlo. Toto elegantní svítidlo se perfektně hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny, kde potřebujete nepříliš intenzivní osvětlení s příjemným teplotou tónem. Matná černá barva hliníkového těla a bílý difúzor vytvoří elegantní kontrast a elegantní vzhled, který se vejde do moderních i tradičních interiérů. Integrovaný LED zdroj vás překvapí nízkou spotřebou i dlouhou životností.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681078951 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 90mm |
| Světelný tok: | 432lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 6W |
| Výška: | 95mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
