Stropní LED svítidlo UTO 12W/220-240V
Kód: REDO 01-1627Detailní popis produktu
UTO — elegantní stropní svítidlo, které vytvoří v místnosti teplé a příjemné světlo. Toto kompaktní svítidlo se přesně hodí do obývacího pokoje, ložnice, pracovny nebo chodby. Matná bílá hliníková konstrukce s akrylovým difúzorem vypadá nenásilně a elegantně, a teplá bílá barva světla (3000K) vytvoří příjemnou, útulnou atmosféru. LED technologie zajistí, že svítidlo spotřebuje jen 12 wattů a bude dlouhodobě spolehlivé. Teplé, příjemné světlo — ideální do prostor, kde cDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681078968 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 120mm |
| Světelný tok: | 864lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 12W |
| Výška: | 108mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
