Stropní LED svítidlo UTO 12W/220-240V
Kód: REDO 01-1628Detailní popis produktu
UTO — elegantní stropní svítidlo, které přinese do vašeho pokoje teplé, příjemné světlo a minimalistický design. Jednoduché, ale efektní — to je UTO. Matně černý hliník se sametově matným bílým difúzorem vytvoří v obývacím pokoji, ložnici nebo chodbě přesně tu atmosféru, kterou chcete. LED technologie je hospodárná, teplá bílá barva v 3000K dělá prostor útulným a relaxačním. Svítidlo spotřebuje jen 12 wattů, přitom dodá celkem slušných 864 lumenů rovnoměrného světla. TDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681078975 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 120mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 864lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 12W |
| Výška: | 108mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
