Venkovní Nástěnné svítidlo SCOTT 1xE27/42W/220-240V - Redo 9045
Kód: REDO 9045Detailní popis produktu
SCOTT — Elegantní nástěnné svítidlo s industriálním šarmem, které půjde kamkoliv na fasádu nebo terasu. Scott je klasický příklad toho, že venkovní svítidlo nemusí vypadat jako utilita. Díky měděné patině a průhlednému sklu vytvoří na vaší terase, verandě nebo u vchodu příjemné, teplé světlo — přitom bez problémů zvládne déšť, rosení i průrazy vody. Stačí do něj vložit oblíbenou žárovku E27 (do 42 W) a máte hotovo. Krytí IP44 — bez problémů na terase nebo u vchodu,Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681068280 |
| Barva: | Měděná |
| Hloubka: | 242mm |
| Hmotnost (kg): | 1,275 kg |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | kov,sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 215mm |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 286mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
