Stropní venkovní svítidlo VIGO 1xGU10/35W/220-240V - Redo 90180
Kód: REDO 90180Detailní popis produktu
VIGO — stylové stropní svítidlo, které vašemu domu přinese moderní design a spolehlivé světlo do každého počasí. VIGO je skvělou volbou na krytou terasu, k vchodu domu, nad balkónem nebo kamkoli, kde se střetává interiér s exteriérem. Antracitový hliník s čistým skleným difúzorem vytváří čistý, moderní vzhled, který se hodí k současnému designu. Díky krytí IP65 bez problémů zvládne vlhko, déšť i sníh — můžete ho nechat venku bez obav. Krytí IP65 — postaví se vlhkostiDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681093695 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost (kg): | 0,32 kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Průměr: | 90mm |
| Výkon (W): | 35W |
| Výška: | 95mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
