Stropní venkovní svítidlo VIGO 1xGU10/35W/220-240V - Redo 90182
Kód: REDO 90182Detailní popis produktu
VIGO — moderní stropní svítidlo, které zvládne všechno počasí a dodá tvému domu profesionální vzhled. VIGO je ideální volbou pro osvětlení vchodů, kryté terasy, balkonů nebo pergoly. Díky robustní hliníkové konstrukci v matném antracitu a průhlednému sklu působí svítidlo elegantně a minimalisticky, aniž by vyzařovalo chlad. Svítidlo si poradí s deštěm, sněhem i vysokou vlhkostí — můžeš si být jistý, že dlouhodobě vydrží i v náročném prostředí. Zcela odolné vůči počasíDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681093671 |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 90mm |
| Hmotnost (kg): | 0,35 kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Výkon (W): | 35W |
| Výška: | 95mm |
| Šířka: | 90mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
