Nástěnné svítidlo ELIO 1xE27/42W/220-240V - Redo 90093
Kód: REDO 90093Detailní popis produktu
ELIO — Elegantní nástěnné svítidlo v nadčasovém klasickém stylu, které se stane zdobením každého venkovního prostoru. ELIO je ideální volbou na krytou terasu, ke vchodovým dveřím nebo na zeď vedle garážových vrat. Svou temně šedou barvou a jemně matným sklem vytváří příjemné, měkké světlo, které neoslňuje a zároveň bezpečně osvětlí přístupové zóny. Jednoduchý design se hodí k současnému i tradičnímu domu. Stupeň krytí IP44 bez problémů zvládne déšť i vlhko — můžeš ji kDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084563 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 355 mm |
| Hloubka: | 355mm |
| Hmotnost (kg): | 2,231 Kg |
| Max. příkon (W): | 42 W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Počet Patic: | 1 |
| Průměr: | 320mm |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 290mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
