Nástěnné LED svítidlo EVEN 3WLEDSMD/220-240V - Redo 9149
Kód: REDO 9149Detailní popis produktu
EVEN — elegantní nástěnné svítidlo, které přináší teplé, příjemné světlo na stěny vašeho domu i zahrady. Svítidlo EVEN se perfektně hodí na fasádu, k vchodům nebo na krytou terasu. Integrovaný LED zdroj vyzařuje měkkou teplou bílou barvu (3000K), která vytváří útulnou a vítanou atmosféru. Díky svému minimalistickému designu v tmavošedé barvě a saténovému skleněnému difúzoru se vejde ke kterékoli architektuře — od moderních až po tradičnější domů. Zvládne déšť i vlhko —Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681058564 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 30mm |
| Hmotnost (kg): | 0,24541 Kg |
| Max. příkon (W): | 3W LED SMD |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 100mm |
| Světelný tok: | 160lm |
| Výkon (W): | 3W LED SMD |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
