Nástěnné svítidlo ALVAR 1xGU10/35W/220-240V - Redo 9528
Kód: REDO 9528Detailní popis produktu
ALVAR — elegantní nástěnné svítidlo, které vašemu domu či terase dodá moderní vzhled a kvalitní světlo. ALVAR se ideálně hodí na fasádu, nad vchodové dveře nebo podél terasy. Matně bílé provedení se skleněným difúzorem vytváří čistý, elegantní vzhled, který se hodí k současnému i klasičtějšímu stylu. Díky krytí IP44 bez obav zvládne déšť, sníh i vlhko — je to ideální volba pro všechny roční období. Matně bílý hliník s průhledným skleněným difúzorem — čistý a moderní deDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681073222 |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 130mm |
| Hmotnost (kg): | 0,679 Kg |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Výkon (W): | 35W |
| Výška: | 177mm |
| Šířka: | 125mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
