Svítidlo PT02 1xGU10/2x50W/220-240V - Redo 70393
Kód: REDO 70393Detailní popis produktu
PT02 — Chytré vestavné svítidlo, které se přizpůsobí jakémukoliv koutku tvého domu. Toto orientovatelné svítidlo je ideální do obývacího pokoje, ložnice, jídelny nebo pracovny. Matná bílá barva se lehce wštípne do stropu a nepadne do oka, ale když ho nasvítíš, bude připraveno osvětlit přesně to, co potřebuješ. Svítidlo se nasměruje tak, aby dopadalo světlo přesně na místo — skvělé, když chceš akcent na obrazy, police nebo jen potřebuješ lepší osvětlení v určitém místě pokoje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681111825 |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 93mm |
| Hmotnost (kg): | 0,098 Kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Počet Patic: | 2 |
| Stmívatelné: | NE |
| Výkon (W): | 2x50W |
| Výška: | 29mm |
| Šířka: | 173mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
