Svítidlo PT03 1xGU10/3x450W/220-240V - Redo 70394
Kód: REDO 70394Detailní popis produktu
PT03 — Elegantní zápustné svítidlo do stropu, které vám přesně nasměrujete, kam potřebujete. Toto svítidlo se skvěle hodí do obývacího pokoje, ložnice, chodby nebo kteréhokoliv místnosti v bytě. Díky orientovatelné konstrukci si můžete světlo nastavit přesně podle vašich potřeb. Matná bílá barva se elegantně začlení do moderního i tradičního interiéru a nebude rušit na očích. Orientovatelné — nasměruješ si světlo přesně tam, kde ho potřebuješ Diskrétní vzhled —Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681111832 |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 93mm |
| Hmotnost (kg): | 1,54 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Počet Patic: | 3 |
| Výkon (W): | 3x450W |
| Výška: | 29mm |
| Šířka: | 252mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
