Stropní svítidlo ELC 229 1xGU5,3/50W/12V - Redo 70081
Kód: REDO 70081Detailní popis produktu
ELC 229 — vestavné svítidlo se smatným nikelem a plynule orientovatelným ramenem. Toto malé, ale mocné svítidlo se zapustí do stropu a stěny a vytvoří přesně takové osvětlení, jaké zrovna potřebuješ. Skvěle se hodí do obývacího pokoje, ložnice, pracovny nebo chodby — všude, kde chceš zdůraznit konkrétní místo nebo vytvořit útulnou atmosféru bez přesvětlení. Díky možnosti natočit rameno si můžeš nastavit úhel svítění přesně podle svých představ. Směrovatelné rameno — svDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681012375 |
| Barva: | Bronzová |
| Hloubka: | 52,5mm |
| Hmotnost (kg): | 0,13 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 12V |
| Patice: | GU5,3 |
| Průměr: | 82mm |
| Výkon (W): | 50W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
