Stropní svítidlo ELC 3072 1xGU5,3/50W/12V - Redo 70155
Kód: REDO 70155Detailní popis produktu
ELC 3072 — Elegantní vestavné směrovatelné bodové světlo, které si přesně nasměruješ kam potřebuješ. Toto malé a efektní svítidlo z lesklé mosazi se skvěle hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Nasměruješ jím akcentové světlo na obraz na zdi, na polici s vybranými věcmi nebo do pracovního koutu. Vytvoří útulnou a sofistikovanou atmosféru, kterou oceníš každý den. Směrovatelné — nasměruješ světlo přesně kam potřebuješ, takže osvítíš jen to, co chceš KDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681016007 |
| Barva: | Zlatá |
| Hloubka: | 50mm |
| Hmotnost (kg): | 0,14 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 12V |
| Patice: | GU5,3 |
| Průměr: | 90mm |
| Výkon (W): | 50W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
